Otwarcie wystawy Art Spa – Sztuka jako antidotum

W miniony piątek otworzyliśmy wystawę Art Spa – Sztuka jako antidotum. Na przekór niesprzyjającym okolicznościom i zmienionej formule otwarcia przez cały czas towarzyszyła nam wspaniała atmosfera. 

Dziękujemy wszystkim za miłą i liczną obecność. W szczególności podziękowania dla artystów i artystek: Natalii Faron, Natalii Komorowskiej, Krzysztofa Marchlaka, Marcela Marcina Marczuka, Justyny Orłowskiej, Katarzyny Rumińskiej, Marii Samczuk, Beaty Tarnowskiej.

Przez cały czas wystawa dostępna jest w Internecie na naszej stronie –  zakładka Art Spa. Oprócz prac artystów znajdziecie tam część multimedialną, z historiami w formie nagrań dźwiękowych. Nagrania te rzucają światło na to, jak powstawały prace i proces twórczy z perspektywy korzyści, jakie ze sobą niesie.

Wierzymy w to, że sztuka była jest i będzie antidotum na wyzwania jakie stawia przed nami rzeczywistość. Idąc w ślady artystów skierujmy uwagą na to co balansuje, rozwija i inspiruje.

Zapraszamy do oglądania wystawy w Stacji Muranów przy ul. Andersa 13 do 30.10 w godz. 16.00-20.00 (sob.-niedz. zamknięte)

Przypominamy, że na miejscu:

🔍 Wystarczy, że zeskanujecie kod QR i będziecie mogli wysłuchać nagrania audio oraz przeczytać o artyście.

🎧 Weźcie ze sobą słuchawki, przydadzą się do odsłuchania audio.

Koncertu Piotra Dąbrowskiego, który miał odbyć się w czasie wernisażu przeniesiony został do online’u (szczegóły wkrótce). 

RELACJA Z OTWARCIA WYSTAWY