W przyszły czwartek 29 października o godz. 20.00 zapraszamy do wysłuchania koncertu na gongi Piotra Dąbrowskiego. Wydarzenie odbędzie się online.

“Zadźwięczę wdzięcznie kawałkami metalu jakimi są gongi. One dzięki swym właściwościom odkrywanym za każdym razem jakby na nowo poprowadzą mnie do krainy dźwięku – ukrytych melodii w szumie, dudnieniach różnicowych, piskach i mrukach. Stworzymy razem sonosferę współbrzmiącą z Nami obecnymi i artefaktami, i przestrzenią w której być może posmakujemy wspólnie siebie – zrealizowany mit o jednym Ja.”

Piotr Dąbrowski – perkusjonista, plastyk, piszący. ur. 1976 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest przede wszystkim praktykiem dźwiękowym, podążającym drogą własnego wyczucia i zdobytego doświadczenia, nie wyrzekającym się jednak tego, że inspiracje pochodzą zewsząd. Praktyka muzyczna staje się dla niego praktyką duchową – życiową – Drogą Dźwięku, scalającą zasadą funkcjonowania ze sobą i Światem. Jest uczniem nieżyjącego już perkusjonisty Davida Saucedo Valle, oraz perkusisty Piotra “Ciemnego” Ciemniewskiego. Członek Stowarzyszenia Autorów ZAiKS i Związku Polskich Artystów Plastyków Sztuka Użytkowa. Pokaż mniej

Link do strony wydarzenia na Facebooku

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *