W ramach projektu Art Spa – Sztuka jako antidotum przedstawiamy różne perspektywy na terapeutyczne właściwości sztuki i korzyści jakie ze sobą niesie kreatywność. Swój głos w tym temacie zabrali już artyści, teraz przedstawiamy perspektywę osoby, której kariera zawodowa skoncentrowana jest na budzeniu twórczego potencjału i radzenia sobie z blokadami, które mogą przeszkadzać w jego realizowaniu. 

W przyszłym tygodniu (szczegóły wkrótce) zaprosimy Was na spotkanie online z Alicją Wacowską – Balance With Alice.

W trakcie spotkania dowiecie się jak korzystać z cennego narzędzia jakim jest książka Julii Cameron “Droga artysty. Jak wyzwolić w sobie twórcę” 
Tymczasem zachęcamy do obejrzenia filmu dotyczącego wzmacniania kreatywności (w jęz. angielskim) – Link

Oraz zapraszamy na najbliższy live z Alicją, który odbędzie się 27.10 o godz. 12.00 – Link

“Wszyscy jesteśmy artystami, choć często brakuje nam odwagi, by realizować swoje marzenia.” – Julia Cameron

Alicja Natalia Wacowska – Balance with Alice. Nauczycielka jogi, głównie pracuje własną metodą opartą na transformacyjnym, intuicyjnym przepływie jogi i ruchu świadomości. Trenerka i mentorka rozwoju kreatywnego i biznesu. Kuratorka sztuki i designu, sama zorganizowała kilka wystaw oraz wspierała wiele projektów kulturalnych. Ukończyła kursy International Art Curating, Managing Art Gallery i Launching an Independent Art Space w Node Center for Curatorial Studies w Berlinie.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *