Wystawa zbiorowa w ramach projektu Art Spa-Sztuka jako antidotum odbędzie się w przestrzeni Stacji Muranów, mieszczącej się przy ul. Andersa 13, w pięknym, okrągłym muranowskim podwórku, nazywanym przez mieszkańców Okrąglakiem. 

Stacja Muranów jest siedzibą Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych. “Stacja Muranów to przestrzeń, w której prowadzimy projekty z zakresu: kultury, sztuki i szeroko pojętych spraw społecznych, ważnych dla naszej Malej Ojczyzny. Jedną z naszych głównych działalności jest organizacja wystaw. Wernisaże odbywają się w naszym lokalu z częstotliwością co 2-4 tygodnie. Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 40 wystaw, w tym gościliśmy prace m.in. Macieja Klauznera, Macieja Margasa, Andrzeja Rysuje, Oli Tubielewicz, Adama Walasa, Anny Koźbiel, Lecha Żurkowskiego czy Grzegorza Jarzynowskiego. 

Wystawa potrwa od 16 października do piątku 30 października, będzie można ją oglądać codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel, w godzinach 16.00-20.00.

Otwarcie wystawy odbędzie się w piątek wieczorem, 16 października o godzinie 19.00. W trakcie wernisażu wystąpi Piotr Dąbrowski z koncertem na gongi.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *