25 września o godzinie 17.00 upływa termin nadsyłania zgłoszeń na wystawę “Art Spa-Sztuka jako antidotum”. Wystawa odbędzie się w październiku w Warszawie w przestrzeni Stacji Muranów przy ulicy Andersa 13. 

Wystawa „Art Spa – sztuka jako antidotum” skupia się na niezliczonych terapeutycznych właściwościach sztuki: zarówno dla samych artystów jak i odbiorców sztuki. Antidotum na obecny kryzys jest postrzeganie sztuki jako pozytywnego katalizatora w uzdrawianiu jednostek, społeczeństwa i środowiska. Artyści wystąpią w niej w roli mentorów posiadających moc zaklinania rzeczywistości, transformowania emocji oraz umiejętność szukania równowagi poprzez twórcze działania.

ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W WYSTAWIE

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek 25.09 godz. 17.00. Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz znajdujący się na stronie https://shareartnotvirus.com/art-spa/

Artyści biorący udział w wystawie Art Spa – Sztuka jako antidotum zaprezentują swoje prace na dwutygodniowej wystawie w przestrzeni wystawienniczej Stacji Muranów oraz na stronie internetowej. Wystawa internetowa rozbudowana zostanie o multimedialną część, w ramach której przedstawione zostaną historie w formie nagrań dźwiękowych. Nagrania te rzucą światło na to, jak powstawały prace i proces twórczy z perspektywy korzyści, jakie ze sobą niesie.

Wernisaż wystawy odbędzie się 16.10 o godz. 19.00 w Stacji Muranów przy ulicy Andersa 13 w Warszawie. Wystawa potrwa do 30.10, poniedziałek-piątek 16.00-20.00. 

Pełen harmonogram wydarzeń towarzyszących m.in. koncertów i spotkań zostanie opublikowany wkrótce.

Kuratorka wystawy: Anna Madejska

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *